הבית של ענת

.

אל ענת הגעתי דרך חברה שהמליצה בחום.  זו הייתה הפעם הראשונה שאני משאירה את "בובה" לבד לכמה ימים. מעולם לא השארתי כלב שלי מחוץ למשפחה, בטח לא בפנסיון והגעתי דואגת ומלאת חששות. כמו שהגענו החיבור היה מיידי. "בובה " מיד הרגישה בבית והתרוצצה בהתרגשות בין החצר ושאר חברים מכשכשי זנב. בלי גדרות, בלי כלובים.

יצאתי בתחושת הקלה. שמחה על ה"בית" שמצאתי. מה שאפשר לי לצאת לחופשה בראש שקט ורגוע. עד כדי כך שהחששות היחידות שעלו בי היו ש"בובה" כ"כ תהנה שיהיה לי קשה להרגיל אותה חזרה לשגרת חיים של בית ופארק. 

ענת, המון תודה! אין לי ספק שתקחי חלק גם בחופשה הבאה שלי :)

דירוג: 5/ 5

כלבינו זיגל בן ה 12, התאהב בך כבר בפגישת ההכרות, ונשאר אצלך ברצון כבר בפגישתינו הראשונה, ניראה כי הוא. קלט את החום הנובע ממך, נמליץ עליך בחום!

דירוג: 5/ 5
עפר וסוזי פלג זיגל

More like going to a fun-filled camp in a private yard with indoor meals and an indoor cozy blanket for sweet dreams at night –Anat’s is the only place –if you want to be sure your Love doesn’t miss you. Just heaven for the right scent –and that is the truth.

דירוג: 5/ 5
Tami and Jacob Lowenthal איוי
הי ענת, את אישה מקסימה ובעלת לב זהב.הבנתי שאת עוסקת במקצוע גם בגלל אהבתך הרבה לחיות ושאת עוסקת בפעילות התנדבותית להצלת חיות עזובות ומשמשת לעיתים כמשפחת אומנה. כן יירבו כמוך! שני הכלבים הצעירים שלנו    שהו אצלך בפנסיון לפני כחודש וחזרו מאושרים ושמחים ביותר.זו היתה להם הפעם הראשונה שיצאו לפנסיון ואין ספק שיחזרו אלייך  בפעם הבאה בשמחה מבחינתי ומבחינתם:). קיבלתי עלייך המלצות חמות מאחותי נילי ששלחה אלייך שנים את הכלבות שלה עד שנפטרו לאחרונה.כשבאתי לקחת חזרה הביתה את הכלבים שמתי לב ששאר הכלבים שבפנסיון ( כולל שלך הפרטיים) גם חיות שמחות ,סימן שהטיפול והמקום והתנאים שאת יוצרים הולמים מאד..כייף לדעת שיש פנסיון כמו שלך שבו אפשר להפקיד את החיות האהובות שלנו בידיים טובות ! למדתי שכשיש מישהי מקצועית ואחראית אפשר לחלוטין להיות רגועים ולצאת לנופש בראש שקט. אני בטוחה שפעם הבאה כשישובו אלייך הכלבים שלי  הזיכרון הטוב שלהם ממך יגרום להם להישאר ברצון ובשמחה.
דירוג: 5/ 5
ריטה לולה

I love Anats pension. I feel that my niki is very safe and taken care of. Thank you Anat.

דירוג: 5/ 5
Alexandra Nicky

בשנים האחרונות בגלל שהיות מרובות בחול נאלצתי למצוא פתרון לג'קי שלנו. כאשר מצאתי את ענת ידעתי שהבעיה נפתרה.

כבר מהפעם הראשונה הבנתי שהוא הגיע לבית חם ודואג והוא חוזר בשמחה לשם פעם אחרי פעם.זה הפך לבית השני שלו. אני יודעת שבזמן השהייה של ג'קי אצל ענת הוא אוכל טוב,מטייל,נהנה עם הכלבים וחוזר אלינו תמיד בריא ושמח.

אני ממצליצה מאד על "הבית של ענת" זה בית ולא כלביה.אני סומכת על ענת ולא דואגת לרגע כי אני יודעת שהחבר שלי בידיים מאד טובות.

דירוג: 5/ 5
הילי קרמר ג'קי

הבית של ענת הוא אכן בית לבעלי חיים ובמיוחד לכלבים. בית חם ולבעלת הפנסיון לב חם במיוחד, תמיד עוטפת את הכלבים בחום (בחורף ישנים עם תנורי חימום). הכלבים מסתובבים בחופשיות בדשא ובקיצור "יופי של חיי כלב" אנחנו לקוחות קבועים והכלבה מתאחרת כמה פעמים בשנה.

דירוג: 5/ 5
בני ויטנברג צ'לסי

מזה מספר שנים אנו נוהגים להשאיר את כלבתנו לאקי אצל ענת כל פעם שאנו נוסעים. בתחילה מאד היססנו, כי לא רצינו להשאירה במכלאה סגורה או בפנסיון, אבל אצל ענת היא מקבלת יחס אישי ומרחבים להסתובב בהם חופשי גם בבית וגם בחצר. לאקי שמחה להיות שם וכשאנו מביאים אותה שוב, היא הולכת ברצון. ענת מאד מסורה ואוהבת את הכלבים שלה ואלה שהיא משגיחה עליהם. ממליצה בחום לכל מי שנזקק ליחס אישי ואוהב לכלבו.

דירוג: 5/ 5
חני אפל לאקי
הבית של ענת הוא המקום הקבוע אליו אנו מגיעים בכל נסיעה לחול. בבית של ענת אני יודעת שישגיחו, יטפלו ובעיקר יאהבו את פאץ. כי כמו שבוחרים את הגן הטוב ביותר לילד/ה חשוב לבחור את הפנסיון הטוב ביותר לכלב/ה! בבית של ענת תמצאו ללא ספק את הכי טוב: מקום להסתובב חופשי, דאגה למזון מים ותרופות (אם חלילה צריך) ובעיקר אהבה!
דירוג: 5/ 5
לירון הרשטיין פאץ